• ۳۶۶۴۱۰۶۴ - ۰۲۵

درباره ما

 

تاریخچه شرکت دقیق پلاستیک

شرکت تولیدی دقیق پلاستیک در سال 1359 با شماره ثبت 317 با کادری متشکل از 4 نفر با هدف تولید، ساخت و عرضه قطعات صنعتی و قطعات پلاستیکی مورد استفاده در صنایع نساجی (قرقره ،ماسوره و ...) فعالیت خود را آغاز نمود و همزمان با جنگ تحمیلی و ارتباط مستقیم با صنایع دفاع ،موفق به تولید شیشه ماسکهای شیمیایی گردید. پس از آن با بحران در صنعت نساجی در دهه 80تغییر کاربری داده و این حرکت نقطه آغازی بود برای جهشی فراتر.                               اکنون با توجه به تنوع تجهیزات و ماشین آلات،مدیریت علمی و نیروی کار فعال، باعث شده است که این شرکت یکی از شرکت های برتر در این صنعت قلمداد گردد.

هدف شرکت دقیق پلاستیک

شرکت دقیق پلاستیک در این راستا خود را موظف می داند تا با تولید محصولات با کیفیت و قیمت تمام شده مناسب و تحویل به موقع سفارشات به مشتریان محترم تا حد بسیار زیادی این دغدغه ها را کاهش دهد به همین دلیل این شرکت اطمینان همه جانبه مشتریان را آرمان خود دانسته و صحت این هدف والا در ارتباط با فروشگاههای زنجیره ای سطح کشور از جمله شهروند ،رفاه،کوروش، اتکا،جانبازان،کوثر،هایپرمی،هایپرسی، سپه ونجم خاورمیانه به روز نموده است.

امید آن داریم که در چرخه تولید ایران عزیزمان نقشی موثر ایفا کرده باشیم. 

تنوع فنی محصولات و خدمات شرکت دقیق پلاستیک

با توجه به امکانات موجود و با در اختیار داشتن تجهیزات به روز تولید انواع: نایلون، نایلکس، سلفون ،      پاکت های دسته دار، پاکت های فریزر، پاکت های زباله، محافظ غذا ،دستکشهای یکبار مصرف، سفره های متنوع، پاکتهای فروشگاهی ،پاکتهای چاپی و تبلیغاتی ،انواع نایلون شیرینگ جهت بسته بندی صنایع غذایی و.... قادر است یک پکیج کامل خدماتی را که مورد نیاز مشتریان عزیز می باشد از هر نوع سایز و فرمول ترکیبی با کیفیتی چشمگیر در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه تولید، عرضه نماید.

چاپ پاکت های تبلیغاتی هزینه نیست بلکه بازگشت سرمایه است با ما شاهد آن باشید.

ات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

قم جاده قدیم تهران  بلوار شهید خدا کرم جنب دانشگاه پردیس کوچه 20

اطلاعات تماس:

مدیریت:09121120827

تلفن:02536641064

1

عنوان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

2

عنوان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

3

عنوان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.